Jak ubrać dziecko na przyjęcie urodzinowe?

 

Nie da się ukryć, że imprezy urodzinowe są dla dzieci szczególnie ważne. Zwykle towarzyszy im bowiem dużo zabawy, dużo kolorów i jeszcze więcej radości, a maluchy po prostu je uwielbiają i czekają na nie ze zrozumiałą ekscytacją. Jeśli Twoje dziecko niedługo będzie odchodzić swoje małe-wielkie święto i zastanawiasz się, jaki strój będzie najbardziej odpowiedni na takie przyjęcie, to chętnie Ci podpowiemy!

Jeśli zastanawiasz się, jak ubrać dziecko na przyjęcie urodzinowe, to najpierw powinnaś przeanalizować, gdzie i kiedy odbędzie się impreza. Jeśli będzie miało to miejsce w okresie wiosenno-jesiennym, to warto założyć, że część zabawy odbędzie się na zewnątrz (np. w ogrodzie). W takiej sytuacji może zdarzyć się tak, że ubranie, które założysz dziecku, prawdopodobnie się pobrudzi albo ulegnie innym zmianom. Trawa może okazać się świetnym miejscem do turlania, a piasek pomoże zbudować niesamowite zamki i ukryć skarby. W okresie jesienno-zimowym skompletowanie odpowiedniego stroju może okazać się trochę łatwiejszym zadaniem - przyjęcie odbędzie się wówczas wewnątrz domu lub lokalu, chociaż i w tym wypadku może być trudno o uniknięcie plam i innych incydentów.

Jak ubrać dziecko na eleganckie przyjęcie urodzinowe?

Podczas wyboru odpowiedniego stroju na przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka, powinnaś mieć na uwadze również styl przyjęcia, które zorganizujesz. Inny strój będzie odpowiedni dla imprezy eleganckiej, inny dla tej na zupełnym luzie i inny dla tej z przebierankami. Jeśli przyjęcie odbędzie się w domu i nie będzie miało konkretnego motywu, możesz postawić na przykład na dziewczęcy komplet ze słonecznikami (jeśli jesteś mamą dziewczynki) lub na komplet chłopięcy w kratę, które zapewnią dziecku wygodę i modny, atrakcyjny dla oka wygląd.

Jeśli zdecydujesz się na przyjęcie w konkretnym motywie, koniecznie poinformuj o tym zaproszonych gości, aby i oni mogli ubrać się odpowiednio. Impreza w stylu disco nie może obejść się bez kolorów, brokatu i ubrań w stylu lat 70, a przyjęcie dla małej księżniczki, w którym kolorem przewodnim będzie róż, nie może istnieć bez odpowiedniej sukienki i sandałów w pasujących odcieniach. W tym wypadku doskonale sprawdzi się na przykład dostępna w naszym sklepie tiulowa sukienka w kwiatki. Piłkarskie urodziny chłopca będą wymagać krótkich spodenek i t-shirtu z odpowiednim motywem, a formalne przyjęcie w restauracji będzie potrzebowało bardziej eleganckiej stylizacji, do której możesz wykorzystać np. nasz  dwuczęściowy zestaw chłopięcy.

Modne i wygodne ubranie na urodziny

Oczywiste jest to, że Twoje dziecko podczas swojej imprezy urodzinowej, musi wyglądać dobrze. Maluch powinien czuć się wyjątkowo, a odpowiednio dobrany do okoliczności strój, z pewnością mu w tym pomoże. Nie zapominam jednak o tym, że podczas przyjęcia urodzinowego szczególnie ważna jest też dobra zabawa, a jeśli wybierzesz ciasne i krępujące ruchy ubrania, to prawdopodobnie nie będzie o tym mowy. Postaw na stylizacje stworzone z ubrań wykonanych z miękkich i oddychających materiałów, które zapewnią maluchowi swobodę i podczas jedzenia tortu i podczas ekscytującej zabawy w gronie rówieśników.

Autor: Luiza Luśtyk


Zostaw Komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed opublikowaniem

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.